Poradenství

Chcete založit svůj vlastní projekt, ale nevíte, jak na to? Rád vám poradím a doporučuji nejlepší řešení pro vaše stránky nebo aplikace. Využití Google Analytics nebo Hotjar, audity webu nebo jiného projektu. Od webových prezentací, e-commerce řešení, až po aplikace pro mobily.

UX řešení

Z mých zkušeností vím, že použitelnost webu je nejdůležitějším aspektem. Po analýze vašeho projektu začnu kreslit a vytvářet prototypy/wireframe buď statické nebo dynamické. Ke komplexnějším problémům využívám navrhování informační architektury, flowcharty nebo business diagramy.

KONTAKTUJTE MĚ

Webdesign

Vytvořím vám použitelný design webových stránek. Pracuji v této oblastí více jak 7 let a vím, že web nebo e-commerce řešení není jen o grafice/designu, ale taky o použitelnosti, logice uspořádání. Taky samozřejmě důrazu na business strategii a potřeby uživatelů. Weby, portály, landing pages a e-commerce.

Tvorba UI pro aplikace

Webové aplikace jako B2B, B2C, SPA nebo jiné jsou mi oborově velmi blízké. Mám za sebou několik úspěšných projektů v této oblasti jak z pohledu designu tak z návrhu IA. Taky vám nabídnu tvorbu UI pro iOS nebo Android aplikace s využitím Material Designu od Googlu.

Front-end & Back-end

Nabízím taky tvorbu front-end řešení HTML/CSS kódování nebo s využitím React/Angular. V neposlední řadě taky nabídnu trobu řešení prostřednictvím redakčních systému jako WordPress. Front-end & Back-end zabezpečuji přes moje partnery.

Další služby

Jako další službu vám nabízím prostřednictvím svých partnerů tvorbu vizuální identity, log a loga. Také tvorba vizitek, billboardů, letáků nebo samolepek. Mohu také zabezpečit PPC kampaně, SEO optimalizaci, linkbuilding, copywriting.

Proč spolupráce se mnou?

01. Léta praxe

Mám více než 7 let zkušeností v oblasti navrhování uživatelského rozhraní UI a User Experience. Pracoval jsem s některými popředními klienty a společnostmi na řešení webových stránek, e-commerce, auditů, webových podnikových aplikací a mobilních aplikací. Zde můžete vidět některé z mých výsledků.

02. Zaměření na uživatele

Vždy se zaměřuji na to, co lidé potřebují a s čím se jím bude pracovat ergonomicky. Mojí prioritou je vyvinout nový použitelný produkt nebo znovu sestavit jiný produkt. Zaměření na potřeby uživatelů a použitelné řešení může přinést to nejlepší řešení. Samozřejmě musí existovat souběžně s vašimi obchodními plány.

03. Pozitivní výsledky

Můj návrh a řešení přinášejí pozitivní výsledky vašemu podnikání a lidem, kteří ho používají.  Spolupracoval jsem s více než 500 klienty nebo společnostmi. Od malých začínajících firem po velká firemní řešení, jako jsou webové stránky, e-commerce, webové podnikové aplikace (SPA..), mobilní řešení a mnoho dalších.

Zašlete mi zprávu

    E-mail: info@jakubspitzer.com | jakub.spitzer@gmail.com | Phone(CZ): +420604360173